درباره ما

شرکت داروسازی و مکمل سازی مکمل ژن که محصولات خود را با نام های تجاری ژن استار، ویتاپی، فارمامیکس، آلامو و کیدویت به بازار عرضه می کند، در سال 1374 به شماره ثبت 118853 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

این شرکت با همکاری و نظارت صاحب نام ترین شرکت های مطرح اروپایی و آمریکایی از سال 1385 اقدام به سرمایه گذاری در این زمینه نموده و در حال حاضر پس از کسب گواهینامه های مختلف بهداشتی ملی و بین المللی نظیر 9200، 22000iso ، haccp.is/r/n استاندارهای فارما کوپه جهانی و مجهزترین کارخانه تولید مکمل در کل ایران شده است. این شرکت نمایندگی انحصاری ast در ایران می باشد و علاقه مند صادرات به کشورهای دیگر و ورود به بازار جهانی.

با توجه به تنوع محصول و کیفیت بالای آن اسپانسری های تیم های ملی را در مسابقات عهده دار بوده و همزمان با افتتاح نمایشگاه و دفتر مرکزی عرضه این محصولات با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و در سطح گسترده ای آغاز نموده است.

اکنون بر آن است سطح فعالیت خود را در عرصه های جهانی به رقابت بگذارد و گاهی برای ورود به بازارهای جهانی بردارد. یقین اثبات محصولات در سال های فعالیت این شرکت برای همگان آشکار است.